ساندویچ پانل دیواری

در این مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی نوع پانل دیواری بپردازیم و در این مقاله به کاربرد ساندویچ پانل دیواری در صنایع مختلف می‌پردازیم.

ساندویچ پانل دیواری یکی از انواع پر کاربرد پنل های موجود در بازار داخلی ایران و جهان می‌باشند ، همان طور که میدانید پانل ها وسازه های پانلی از دیوار و سقف تشکیل شده اند که ساندویچ پانل دیواری بخش دیواره سوله و یا سازه ما را برعهده دارد و در این بخش وظیفه عایق را برعهده دارد.

 

اجزا تشکیل دهنده ساندویچ پنل دیواری

ساندویچ پنل دیواری هم مانند دیگر پانل ها از دو رو ورق گالوانیزه یا آهن در برخی موارد به در خواست و سفارش مشتری از ورق آلمینیوم نیز استفاده می‌شود و در قسمت میانی پانل دیواری از عایق های مختلف با توجه به درخواست و سفارش مشتری استفاده می‌شود.

برخی از انواع پر کاربرد عایق های ساندویچ پانل را در ادامه با شما بررسی خواهیم کرد.

انواع ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پنل دیواری دارای انواع مختلفی است از جمله نمونه های پانل دیواری میتوانیم به پانل پشم سنگ و پانل دیواری نسوز یا کند سوز اشاره کنیم.

همچنین در برخی موارد از پانل دیواری در ساخت اتاق های حمل بار یخچالی و… در انواع کامیون و کامیونت های حمل بار استفاده می‌شود.

کلین روم یا اتاق تمیز از کاربرد های دیگر پانل دیواری محسوب می‌شود که بسیار مورد استفاده در صنعت داروسازی و حتی تولید قطعات کامپیوتری کاربرد دارد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد به مقاله ما در سایت با همین نام مراجعه فرمایید.

ویلا با ساندویچ پانل دیواری

یکی دیگر از کاربرد های ساندویچ پنل دیواری ساخت ویلای پیش ساخته است که امروزه بسیار شاهد انواع ویلا ها و کانکس های پیش ساخته هستیم اما سوال مهم اینجاس که ارزش ساندویچ پانل دیواری نسبت به ساخت یک ویلا به روش سنتی چه تفاوت هایی دارد؟

ساخت ویلا به روش سنتی زمان بر است و هزینه ی بیشتری را میخواهد اما به روش مدرن و با استفاده از ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی این کار علاوه بر داشتن هزینه کم تر در مدت زمان کمتر نیز ساخته خواهد شد.

متریال به کار برده شده در پنل دیواری و پنل سقفی هیچ گونه تفاوتی ندارد و بستگی به نیاز شما قابل خرید و تامین است.

قیمت ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل از اجزاء مختلفی تشکیل شده است و با توجه به نیاز شما و نوع آب و هوای محل شما باید خریداری شود به همین دلیل برآورد قیمت دقیق برای شما عزیزان امکان ندارد و باید با مشاورین تونیکس پانل تماس بگیرید تا نوع پانل مورد نظر خود را از ما استعلام بگیرید.

از موارد اصلی که در قیمت پانل تاثیر دارد قیمت آهن و آلومینیوم است که در صنعت بسیار پر کاربرد است و قیمت آن لحظه ای در حال تغییر است و به همین دلیل امکان درج قیمت دقیق وجود ندارد.

ساندویچ پانل دیواری از چه اجزایی تشکیل شده است؟

ساندویچ پانل دیواری از دو رو ورق گالوانیزه یا آهن در برخی موارد به در خواست و سفارش مشتری از ورق آلمینیوم نیز استفاده می‌شود و در قسمت میانی پانل دیواری از عایق های مختلف با توجه به درخواست و سفارش مشتری استفاده می‌شود.

ساندویچ پانل دیواری چند نوع دارد؟

ساندویچ پنل دیواری دارای انواع مختلفی است از جمله نمونه های پانل دیواری میتوانیم به پانل پشم سنگ و پانل دیواری نسوز یا کند سوز اشاره کنیم.

3 دیدگاه دربارهٔ «ساندویچ پانل دیواری»

  1. بازتاب: :::Noandish.com::: ساندویچ پانل تونیکس - مخبرنیوز - پایگاه خبری مخبر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره خرید

021-26421776