ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی یکی از انواع پرکاربرد ساندویچ پانل ها در صنعت ساخت و ساز سوله است ، ساندویچ پانل دیواری در انواع سوله مدرن و سازه های پیش ساخته کاربردارد. در این مقاله از پانل تونیکس با ما همراه باشید تا به بررسی انواع مختلف پانل دیواری بپردازیم.

 

پروژه ساندویچ پانل سقفی

کاربرد ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل دیواری در صنعت ساختمان سازی و عایق سازی سقف سازه و خانه ها کاربرد دارد ، ساندویچ پانل سقفی به دلیل کیفیت بالایی که دارد به عنوان عایق سقف شناخته می‌شود و جایگزین اصلی عایق سقف به جای مصالح سنتی کاربرد دارد.

از عمده کاربرد های آن میتوانیم به جایگزین شدن پنل سقفی به جای قیر عایق و یا همان ایزوگام است ، ایزوگام ها به دلیل سختی و هزینه بسیاری که دارند امروزه پانل سقفی جای خود را به این مصالح سنتی داده است و سبب شده است که هم قیمت و هم کیفیت بالا تر را به عنوان عایق داشته باشیم.

اتاق حمل بار کامیون و کامیونت های یخچالی از اصلی ترین موارد کاربرد پانل سقفی و پانل دیواری تونیکس میباشد که در صنعت بسیار کاربرد دارد ، شرکت تونیکس پانل با استفاده از برترین متریال و کیفیت سبب شده است تا در بازار به عنوان یکی از بهترین برند های تولید کنند ساندویچ پانل باشد.

ویلا ساندویچ پانل سقفی

پانل سقفی به دلیل عایق بودن معمولاً در سقف های انواع ویلا ها کاربرد دارد ، به عنوان یکی از متریال مدرن ساختمانی در صنعت ساخت و ساز انواع ویلا ها در شهر های شمالی کشور کاربرد دارد پانل سقفی به دلیل مدل شیروانی که با ورق های گالوانیزه ایجاد می‌شود بهترین گذینه محسوب می‌شود.

همچنین طول عمر سقف های ویلا و خانه ها در شمال کشور سبب می‌شود کیفیت بالاتری داشته باشد و در مقابل بارندگی های بسیار و اب و هوای شرجی بتواند سال های بیشتری بدون مشکل برای شما باشد.

انواع ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پنل سقفی هم مانند ساندویچ پنل دیواری مدل های مختلفی دارد که بستگی به نوع آب و هوا و کاربرد شما قابل خرید است اما پر استفاده ترین مدل ساندویچ پانل سقفی نوع پشم سنگ است که در ساختمان سازی و ویلا سازی کاربرد دارد ، همچنین بستگی به نوع کاربرد برای مثال استفاده از ساندویچ پانل سقفی برای ساخت اتاق های تمیز پزشکی جراحی و اتاق های داروسازی کاربرد دارد.

معمولاً پانل های استفاده شده از نوع عایق پشم سنگ هستند که مقاوم در برابر اتلاف انرژی در فصول مختلف سال می‌باشد.

اگر دوست دارید در مورد انواع ساندویچ پانل سقفی اطلاعات بیشتری کسب نمایید به مقاله ما در سایت مراجعه کنید.

طرح ساندویچ پانل سقفی

یکی از موارد دیگر که بسیاری از سازندگان و خریداران ساندویچ پنل به آن توجه دارند داشتن نمای بسیار زیبا و فلت مانندی است که ساندویچ پانل دیواری و سقفی به شما میدهد است ، این مدل به سازه و یا ساختمان شما جلوه خاص و مدرن پیچیده ای میدهد که سبب می‌شود در نگاه اول مخاطب خود را جذب خود کند.

به همین دلیل بسیاری از شرکت های بزرگ از ساندویچ پانل های مدرن برای زیبا سازی سوله بخش تولید خود استفاده میکنند.

نصب ساندویچ پانل سقفی

نصب

پانل سقفی هم مانند پانل دیواری از کنار هم قرار گرفتن و پیچ برای جایگذاری آن ها استفاده می‌شود اما در ساندویچ پانل سقفی کمی تفاوت وجود دارد ، به دلیل این که در هنگام بارندگی و برف آب حاصل از آن به سطح پایین هدایت شود باید از آبرو برای سوله و خانه هایی که از پنل دیواری استفاده کرده به کارگرفته شود.

اما نکته اصلی این قسمت است که استفاده از ابرور ها باید به صورت دقیق انجام شود چرا که در طول زمان شما را دچار مشکل نکند به همین دلیل داشتن یک تیم نصاب حرفه ای ساندویچ پانل سقفی و دیواری به شما کمک خواهد کرد که از هزینه های بیهوده در طول مدت زمان جلوگیری شود و شما دچار دردسر نشوید.

زیرسازی یکی دیگر از اصلی ترین مواردی است که در زمان نصب پانل سقفی باید ان را رعایت کرد زیرسازی مناسب به شما کمک خواهد کرد که طول عمر پانل ما بیشتر باشد.

قیمت ساندویچ پانل سقفی

قیمت انواع ساندویچ پانل سقفی بستگی به متراژ و پانل مورد استفاده شما دارد و با توجه به انتخاب فوم مورد نظر به عنوان عایق در میان ساندویچ پنل دیواری قیمت آن متفاوت است همچنین مورد دیگری که در قیمت بسیار تاثیر دارد نوع ورق به کاربرده شده از جنس آلومینیوم و یا گالوانیزه است که کاربرد دارد.

ورق های موجود در بازار عمدتاً از نوع گالوانیزه هستند و اگر شما به دنبال ورق های خاص مانند آلومینیوم هستید باید آن را سفارش بدهید تا کارخانه تولید ساندویچ پانل تونیکس برای شما آماده کند.

با توجه به موارد گفته شده باید قیمت ساندویچ پانل را به صورت تلفنی از مشاورین فروش تونیکس پانل استعلام بگیرید به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر و حتی مشاوره رایگان خرید میتوانید با ما درتماس باشید.

ساندویج پانل سقفی بیشتر در کجا کاربرد دارد؟

بیشترنی کاربرد ساندویچ پانل سقفی در صنعت ساخت و ساز سوله می باشد و جایگزین مصالح سنتی مماند قیر، ایزوگام و… شده است.

یک مورد از انواع ساندویچ پالن سقفی را نام ببرید؟

پر استفاده ترین نوع ساندویچ پانل سقفی نوع ساندویچ پانل سقفی با پشم سنگ می باشد زیرا در برابر اتلاف انرژی در فصول مختلف سال مقاوم می باشد.

2 دیدگاه دربارهٔ «ساندویچ پانل سقفی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره خرید

021-26421776