Refrigerator sandwich panel

ساندویچ پانل سردخانه

مدل پر کاربرد ساندویچ پانل عایق که در صنعت سردخانه و ایزوله کردن محیط سردخانه در برابر عبور و نفوذ هوا کاربرد دارد این مدل است پانل سردخانه ای به دلیل کیفیت بالا که دارد در برابر اتلاف انرژی بسیار ایزوله است، در ادامه با تیم تونیکس پانل همراه باشید تا به معرفی کلی این نوع پانل بپردازیم.

کاربرد ساندویچ پانل سردخانه

پانل سرد خانه همانطور که از نام این مدل مشخص است برای سردخانه های بزرگ از این مدل استفاده میشود ، بیشترین سردخانه هایی که کاربرد دارد سردخانه گوشت و شقه های گوشتی می‌باشد.

این سردخانه ها روزانه میزان بسیاری از گوشت مصرفی روز های اتی را در خود جای میدهند و از فاسد شدن گوشت کشتار روز جلوگیری میکند ؛ همان طور که مشخص است این سردخانه ها دارای موتور کمپرسور بسیار قوی هستند که در برابر گرم شدن محیط و در نهایت فاسد شدن جلوگیری می‌کند پس انرژی تامین کننده این دستگاه برق است.

حال ما هرچه محیط ایزوله تر برای سردخانه خود داشته باشیم مصرف برق کمتری را خواهیم داشت و در نتیجه این مصرف برق هم در انرژی صرفه جویی میشود وهم در هزینه های سردخانه به صرفه تر خواهد بود.

کاربرد ساندویچ پانل سردخانه ای تنها در سردخانه هایی نمی‌باشد که تنها در یک مکان خاص قرار دارند ، جالب است بدانید که ساندویچ پانل سردخانه ای به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد برای اتاق حمل بار گوشت و انواع میوه در کامیون های کشنده و کامیونت ها و حتی نیسان وانت ها کاربرد دارد.

شاید روزانه با انواع نیسان و کامیونت یخچالی که انواع لبنیات و گوشت را در سرتاسر کشور پخش می‌کنند مواجه شده باشید بله تمام اتاق ساخته شده از پانل دیواری و سقفی درست شده است تا در برابر عبور گرما در فصول گرم سال جلوگیری شود و بتواند دمای محیط را با کمترین انرژی در بالاترین سطح خودنگه دارد.

ساندویچ

متریال ساندویچ پانل سردخانه

ساندویچ پانل سردخانه به دلیل حفظ دمای محیط و جلوگیری از کاهش دمای محیط باید از برترین متریال به عنوان عایق در بین دو ورق ساندویچ پانل که از جنس گالوانیزه است در آن استفاده شود ، به همین دلیل شرکت تونیکس پانل به ساخت برترین ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی که مناسب عایق سردخانه ای است از برترین تولید کنندگان این نوع ساندویچ پانل سقفی و دیواری در ایران محسوب می‌شود.

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پنل به دلیل استفاده از متریال خاص و نوع سازه شما که خاص است یا معمولی ممکن است قیمت های متفاوتی داشته باشد و از طرفی به دلیل نوسان های شدید قیمت در کشورمان امکان درج قیمت ساندویچ پانل سردخانه در سایت وجود ندارد و روزانه قیمت ها در حال تغییر است ، به همین دلیل شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان و حتی استعلام قیمت ساندویچ پنل با مشاورین تونیکس پانل در تماس باشید تا شما را ، در این زمینه راهنمایی کنند.

شما دوستداران تونیکس پانل برای آگاهی از قیمت ساندویچ پانل سرذدخانه ای و دیگر ساندویچ پانل ها می توانید به صفحه در سایت مراجعه فرمایید یا با مشوران ما تماس بگیرید.

در ساندویچ پانل سردخانه ای از چه عایقی استفاده می شود؟

ساندویچ پانل سردخانه به دلیل حفظ دمای محیط و جلوگیری از کاهش دمای محیط باید از برترین متریال به عنوان عایق در بین دو ورق ساندویچ پانل که از جنس گالوانیزه است در آن استفاده شود به همین دلیل تونیکس پانل از بهترین عایق در ساندویچ پانل سردخانه ای استفاده می کند

چگونه در سردخانه های در انرژِ صرفه جویی کنیم؟

هرچه محیط ایزوله تر برای سردخانه خود داشته باشیم مصرف برق کمتری را خواهیم داشت و در نتیجه این مصرف برق هم در انرژی صرفه جویی میشود وهم در هزینه های سردخانه به صرفه تر خواهد بود.

2 دیدگاه دربارهٔ «ساندویچ پانل سردخانه»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره خرید

021-26421776