پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

پارتیشن‌بندی با ساندویچ پانل

تونیکس پانل در این مطلب قصد دارد درباره پارتیشن‌بندی با ساندویچ پانل توضیحاتی ارائه دهد؛ پس با ما همراه باشید.

یکی از کاربردهای مختلف ساندویچ پانل که امروزه بسیار کاربرد دارد استفاده از آن برای پارتیشن‌بندی قسمت‌های مختلف ساختمان، دفاتر اداری، کارخانه جات، مدارس و … است. پارتیشن‌بندی به‌منظور جداسازی نقاط مختلف ساختمان از یکدیگر صورت می‌گیرد تا اتاقک‌های مختلفی در ابعاد مختلف به وجود آید.

ساندویچ پانل جزو مصالح پیش‌ساخته‌ای است که امروزه کاربرد فراوانی در صنعت ساخت‌وساز ساختمان دارد. ساندویچ پانل در ابعاد مختلفی در کارخانه تولید و برش داده می‌شود و به مکان موردنظر ارسال می‌شود.

یکی از کاربرد پارتیشن‌بندی به‌غیراز جداسازی قسمت مختلف سازه برای ایزوله‌سازی یک بخش نیز به کار می‌رود ایزوله کردن به دلیل استفاده از ساندویچ پانل بوده که خود در دسته‌بندی مصالح عایق قرار می‌گیرد.  

از مزایای استفاده از پانل می‌توان به عایق حرارت، صدا، سرما و گرما، انرژی اشاره نمود که این مزایا برای ایزوله‌سازی بسیار مهم بوده پنل اجازه ورود گردوخاک  و میکروب را به فضای داخلی سازه نمی‌دهد و می‌توان برای ایزوله‌سازی از آن استفاده کرد که کاربرد فراوانی در ساخت کلین روم یا اتاق تمیز دارد.

برای پارتیشن‌بندی در سازه فقط از ساندویچ پانل دیواری استفاده می‌شود که شما می‌توانید در رنگ‌بندی متنوع و طرح‌دار از آن استفاده کنید.

در پارتیشن‌بندی شما می‌توانید پانل جداسازی را به پنجره و یا شیشه برای دید بهتر یا تهویه هوا متصل کنید و با قراردادن درب مناسب رفت‌وآمد راحتی به درون یا بیرون پانل انجام دهید.

ساندویچ پانل مناسب برای پارتیشن‌بندی ساندویچ پانل پشم سنگ بوده به دلیل مزایایی که فوم پشم سنگ دارد و عایق بسیار قوی صدا هست استفاده می‌شود

مزایای پارتیشن‌بندی با ساندویچ پانل

 1. سبک ‌وزن بودن
 2. حمل‌ونقل سریع
 3. مقرون‌به‌صرفه
 4. قابل شستشو
 5. پیاده‌سازی آسان
 6. قابلیت نصب در محل
 7. قابل‌استفاده به‌صورت چند بار
 8. صرفه‌جویی در زمان نصب و اجرا
 9. قابل تولید در رنگ‌های متنوع
 10. عایق صدا
 11. عایق حرارت و رطوبت
 12. استفاده بهینه و بهتر از فضا
 13. طول عمر بالا

کاربرد پارتیشن‌بندی با ساندویچ پانل

 1. ایجاد راهرو
 2. اتاق ایزوله
 3. ساخت مکانی مجزا
 4. ساخت دیوار پیش‌ساخته
 5. قسمت‌بندی در سوله، دفاتر اداری و….

دیدگاه تونیکس پانل

از دیدگاه تونیکس  استفاده از ساندویچ پانل در پارتیشن‌بندی به دلیل عایق بودن پنل بسیار حائز اهمیت است و توصیه می‌شود برای تقسیم‌بندی سازه و یا ساخت مکان ایزوله از این محصولات استفاده کنید تا هم طول عمر سازه افزایش پیدا کند هم از هدررفتن هزینه‌های اضافی جلوگیری می‌شود.

برای به‌دست‌آوردن اطلاعات بیشتر درباره قیمت ساندویچ پانل با مشاوران ما در تونیکس پانل تماس بگیرید  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید

021-26421776