صادرات ساندویچ پانل

در این مقاله از سایت قصد داریم تا برای شما عزیزان مطلبی در مورد صادرات ساندویچ پانل توسط تیم حرفه ای پانل تونیکس تهیه نماییم. با ما همراه باشید تا بیشتر در این مورد صحبت کنیم.

شرکت تونیکس پانل یکی از جدیدترین تولیدکنندگان ساندویچ‌پانل می‌باشد و در همین زمان کم توانسته جای خود را در میان بهترین و بزرگ‌ترین تولید کنندگان ساندویچ پانل محکم کند. شرکت ما توانسته با ارائه محصولات با درجه کیفی بالا در بازار با بزرگ‌ترین کارخانه‌جات ساندویچ پانل همکاری کند.

شرکت ما مفتخر است که به روزترین خط تولید اروپا و باکیفیت‌ترین ساندویچ پانل خاورمیانه را به شما عزیزان عرضه کند. تونیکس پانل تنها تولیدکننده‌ای است که که فوم آن انحصاری و تحت لیسانس بایر آلمان و فولکسر ترکیه می باشد و توانسته ایم طبق استانداردهای داخلی و خارجی پیش برویم و جوایز زیادی را کسب نماییم که در زیر به شما نشان خواهیم داد:

استانداردهایی داخلی و خارجی ما را تایید می‌کنند

جوایز تونیکس پانل

یکی دیگر از موضوعاتی که شرکت ساندویچ پانل به خوبی توانسته در آن موفق شود صادرات ساندویچ پانل می‌باشد. تونیکس پانل توانسته در سال های اخیر با جلب نظر مشتریان شروع به تولید ساندویچ پانل صادراتی کند و به کشور های همسایه خود ساندویچ پانل صادراتی ارسال کند.

از جمله کشور هایی که تونیکس پانل به آن ها ساندویچ پانل های صادراتی ارسال می کند می‌توان به کشورهای زیر اشاره کرد:

  • ساندویچ پانل های صادراتی به ارمنستان
  • ساندویچ پانل های صادراتی به ترکیه
  • ساندویچ پانل های صادراتی به گرجستان
  • ساندویچ پانل های صادراتی به عربستان
  • ساندویچ پانل های صادراتی به امارات
  • ساندویچ پانل های صادراتی به ترکمنستان

تونیکس پانل توانسته با صادرات ساندویچ پانل‌ به کشورهای همسایه ذکر شده اعتماد مشتریان خود را در این کشورها جذب کند و باعث شود که مشتریان به ما اعتماد کنند و باز هم از ما خرید کنند و ساندویچ پانل‌های درخواستی خود را به خیال راحت به شرکت ما بسپارند.

در ادامه تعدادی از برندهایی داخلی که کارهای ساندویچ پانل آن ها را انجام داده ایم و اعتماد این برند ها را کسب کرده ایم نام می‌بریم:

گروه مپنا

تونیکس پانل برای گروه مپنا سوله سازی کرده و توانسته با ارائه ساندویچ پانل های باکیفیت اعتماد این گروه را کسب نمایید

شرکت راه‌آهن شهری تهران

شرکت ما توانسته با موفقیت جایگاه ایستگاه شهر پرند را ساندویچ پانل های خود احداث کند.

شرکت پالایش نفت اصفهان

احداث یکی از سوله های شرکت پالایش نفت در شهر اصفهان توسط تونیکس پانل انجام شده است.

گروه بهمن

طی همکاری که با گروه خودروسازی بهمن داشتیم تواسنتیم با ساندویچ پانل های خود سول های این شرکت را به خوبی اجرا نماییم.

شرکت کوکاکولا

شزکت کوکالا در تاسیس سوله تولید نوشابه های خود در شیراز نیاز به ساندویچ پانل داشت که طی همکاری با شرکت ما و اجرای این پروژه توانستیم اعتمادشان را جلب نماییم.

شرکت هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان برای ساخت آشیانه هواپیمایی خود در کیش با شرکت ما همکاری کرد و ما توانستیم با کیفیت و اجرای خوب خود اعتماد این شرکت را نیز بدست آوریم.

برای مشاوره و استعلام می توانید با کارشناسان فروش تونیکس پانل در تماس باشید.

شماره تماس:: 26421776-021 – 26423874-021

شرکت پانل تونیکس به چه کشورهایی ساندویچ پانل صادر می‌کند؟

تونیکس پانل به کشورهای همسایه خود مانند ارمنستان، ترکیه، گرجستان، عربستان در دیگر کشورهای همسایه ساندویچ پانل صادر می‌‎کند.

تونیکس پانل تا کنون چه پروژه‌هایی را به اتمام رسانده است؟

تونیکس پانل مفتخر است که پروژه‌های ساندویچ پنل برندهایی مانند گروه مپنا، شرکت راهآهن شهرداری تهران، شرکت پالایش نفت اصفهان، گروه بهمن، شرکت کوکاکولا و شرکت هواپیمایی ماهان را با موفقیت به ثمر رسانده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید

021-26421776