Refrigerator sandwich panel

ساندویچ پانل اتاق تمیز

ساندویچ پانل دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام در صنعت کاربرد خاص خود را دارد ، یک مدل از پانل ساندویچی که در صنعت تولید دارو و آزمایشگاه و مواردی که نیاز به یک محیط ایزوله هستند کاربر دارد، پانل اتاق تمیز یا ساندویچ پانل کلین روم است.

اگر در رابطه با ساندویچ پانل اطلاعات کافی ندارید و یا نمیدانید که ساندویچ پانل دقیقاً چیست و چه کاربردی دارد می‌‎توانید به مقاله مراجعه کنید.

ویژگی ساندویچ پانل اتاق تمیز

یکی از اصلی ترین ویژگی های ساندویچ پنل اتاق تمیز داشتن عایق در مقابل گرما و سرما است ، همچنین این پانل به دلیل ایزوله بودن این نام را به خود اختصاص داده است ، معمولاً در صنایع بسیار حساس از این پانل استفاده می‌شود.

سردخانه

کاربرد ساندویچ پانل اتاق تمیز یا کلین روم

پنل کلین روم کاربرد های بسیاری در صنایع حساس دارد از جمله این کاربرد ها میتوانیم به صنعت دارو سازی ، صنعت قطعات کامپیوتر و حتی پزشکی اشاره کرد.

ساندویچ پانل اتاق عمل از اصلی ترین کاربرد این نوع پنل محسوب می‌شود به دلیل ایزوله بودن این محصول میتواند دمای اتاق عمل را برای بیمار حفظ کرده و یک محییط ایزوله تمیز را به خوبی در آن ناحیه ایجاد کند.

ساندویچ پانل کلین روم آزمایشگاهی از کاربرد های دیگر پانل تمیز تونیکس می‌باشد ، شرکت تونیکس پانل با تولید انواع مدل پنل دیواری و سقفی اتاق تمیز میتواند به صنعت تولید دارو کمک بسیاری کند.

متریال و جنس ساندویچ پانل اتاق تمیز

در ساندویچ پانل کلین روم همانند دیگر پنل های دیواری و سقفی که از ورق گالوانیزه رنگی آبی ، سفید و قرمز در ساخت ان استفاده می‌شود ، برای قسمت فوم یا همان عایق پانل از عایق های مخصوصی استفاده می‌شود که در برابر عبور گرما و سرما عایق باشد ، همچنین به دلیل حساس بودن ساندویچ پنل کلین روم نباید از عایق های کهنه و یا بی کیفیت استفاده شود.

استفاده از برترین متریال و بهترین عایق پشم و سنگ در پنل ها از اصلی ترین مواردی است که باید در کلین روم رعایت شود ، شرکت تونیکس پانل با در نظر داشتن برترین متریال و کیفیت ساخت بالا می‌تواند به شما عزیزان این اطمینان را بدهد که براحتی میتوانید از محصولات ساندویچ  پانل سقفی و دیواری کلین روم ما استفاده کرده و سال های طولانی از این محصول با کیفیت استفاده کنید.

پانل

مشاوره خرید ساندویچ پانل

کاربرد این نوع پنل ساندویچی همان‌طور که پیش تر گفتم بسیار زیاد است به همین دلیل در صورتی که نیاز به مشاوره در این زمینه داردید می‌توانید با مشاورین تونیکس پانل تماس بگرید تا شما را در دخرید ساندویچ پانل اتاق تمیز مناسب محیط شما راهنمایی کنند.

قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز

قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز بستگی به نوع متریال انتخابی شما متغیر می‌باشد همچنین به دلیل نوسان های بسیار نرخ ارز و ورق های اهن به کار رفته در پانل امکان درج قیمت مستقیم از طریق سایت نمی‌باشد. به همین دلیل است برای استعلام قیمت انواع ساندویچ پانل باید با مشاورین ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیر و دیگر ساندویچ پانل ها می توانید به صفحه در سایت مراجعه فرمایید

بیشترین کاربرد ساندویچ پانل اتاق تمیز در کجاها می باشد؟

اصلی ترین کاربرد ساندویچ پانل اتاق تمیز در اتاق های عمل می باشد زیرا به دلیل ایزوله بودن دمای اتاق عمل را برای بیمار حفظ می کند.

چه متریال هایی برای ورق و عایق ساندویچ پانل اتاق تمیز استفاده می شود؟

همانند ساندویچ پانل های دیگر برای ورق آن از ورق گالوانیزه استفاده می شود و برای عایق آن از بهترین متریال و بهترین پشم سنگ و پشم شیشه استفاده می شود.

2 دیدگاه دربارهٔ «ساندویچ پانل اتاق تمیز»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره خرید

021-26421776