Refrigerator sandwich panel

ساندویچ پانل اتاق تمیز

ساندویچ پانل دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام در صنعت کاربرد خاص خود را دارد، یک مدل از پانل ساندویچی که در صنعت تولید دارو و آزمایشگاه و مواردی که نیاز به یک محیط ایزوله هستند کاربرد دارد، پانل اتاق تمیز یا ساندویچ پانل کلین روم است.

اگر در رابطه با ساندویچ پانل اطلاعات کافی ندارید و یا نمیدانید که ساندویچ پانل دقیقاً چیست و چه کاربردی دارد می‌‎توانید به مقاله مراجعه کنید.

ویژگی ساندویچ پانل اتاق تمیز

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های ساندویچ پنل اتاق تمیز داشتن عایق در مقابل گرما و سرما است، همچنین این پانل به دلیل ایزوله بودن این نام را به خود اختصاص داده است، معمولاً در صنایع بسیار حساس از این پانل استفاده می‌شود.

سردخانه

کاربرد ساندویچ پانل اتاق تمیز یا کلین روم

پنل کلین روم کاربرد‌های بسیاری در صنایع حساس دارد از جمله این کاربردها می‌توانیم به صنعت داروسازی، صنعت قطعات کامپیوتر و حتی پزشکی اشاره کرد.

ساندویچ پانل اتاق عمل از اصلی‌ترین کاربرد این نوع پنل محسوب می‌شود به دلیل ایزوله بودن این محصول می‌تواند دمای اتاق عمل را برای بیمار حفظ کرده و یک محیط ایزوله تمیز را به خوبی در آن ناحیه ایجاد کند.

ساندویچ پانل کلین روم آزمایشگاهی از کاربردهای دیگر پانل تمیز تونیکس می‌باشد، شرکت تونیکس پانل با تولید انواع مدل ساندویچ پنل دیواری و سقفی اتاق تمیز می‌تواند به صنعت تولید دارو کمک بسیاری کند.

متریال و جنس ساندویچ پانل اتاق تمیز

در ساندویچ پانل کلین روم همانند دیگر پنل‌های دیواری و سقفی که از ورق گالوانیزه رنگی آبی ، سفید و قرمز در ساخت ان استفاده می‌شود، برای قسمت فوم یا همان عایق پانل از عایق‌های مخصوصی استفاده می‌شود که در برابر عبور گرما و سرما عایق باشد، همچنین به دلیل حساس بودن ساندویچ پنل کلین روم نباید از عایق‌های کهنه و یا بی‌کیفیت استفاده شود.

استفاده از برترین متریال و بهترین ساندویچ پانل پشم سنگ در پنل‌ها از اصلی‌ترین مواردی است که باید در کلین روم رعایت شود، شرکت تونیکس پانل با در نظر داشتن برترین متریال و کیفیت ساخت بالا می‌تواند به شما عزیزان این اطمینان را بدهد که براحتی می‌توانید از محصولات ساندویچ  پانل سقفی و دیواری کلین روم ما استفاده کرده و سال‌های طولانی از این محصول با کیفیت استفاده کنید.

پانل

مشاوره خرید ساندویچ پانل

کاربرد این نوع پنل همان‌طور که پیش تر گفتم بسیار زیاد است به همین دلیل در صورتی که نیاز به مشاوره در این زمینه دارید می‌توانید با مشاورین تونیکس پانل تماس بگرید تا شما را در خرید ساندویچ پانل اتاق تمیز مناسب محیط شما راهنمایی کنند.

قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز

قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز بستگی به نوع متریال انتخابی شما متغیر می‌باشد همچنین به دلیل نوسان‌های بسیار نرخ ارز و ورق آهن به کار رفته در پانل امکان درج قیمت مستقیم از طریق سایت نمی‌باشد. به همین دلیل است برای استعلام قیمت انواع ساندویچ پانل باید با مشاورین ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیر و دیگر ساندویچ پانل ها می توانید به صفحه در سایت مراجعه فرمایید

ساندویچ پانل اتاق تمیز یا کلین روم بیشتر در چه فضاهایی کاربرد دارد؟

اصلی ترین کاربرد ساندویچ پانل اتاق تمیز در اتاق های عمل می باشد زیرا به دلیل ایزوله بودن دمای اتاق عمل را برای بیمار حفظ می کند.

برای ورق و عایق ساندویچ پانل اتاق تمیز از چه متریالی استفاده می شود؟

اغلب برای کلین روم از ساندویچ پانل دو رو صاف به همراه فوم پلی اورتان استفاده می‌شود.

2 دیدگاه دربارهٔ «ساندویچ پانل اتاق تمیز»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید

021-26421776